Защо все още карате в Сопот?

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Карате ли в Сопот и ако карате - защо бе?

заради лифта.
2
5%
заради трасето.
7
16%
заради имиджа на Сопот, като място зя каране.
10
23%
не карам там.
24
56%
 
Общо гласове : 43

Защо все още карате в Сопот?

Мнениеот did » Нед Юли 29, 2012 12:07 pm

Понеже съседната тема е пусната некадърно (отговорът е предварително ясен - лифтЪ), пущам тема за 20-те останали последни неориентирани ползватели на лифта-катафалка. Подозирам ниска активност в тази тема :lol:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Защо все още карате в Сопот?

Мнениеот Holz » Нед Юли 29, 2012 8:00 pm

Хора,които не идват в Сопот,нито карат в Сопот, хора,които дори 1 спускане не са направили на трасето( да, визирам теб, дид), моля да не коментират.

Забравил си да сложиш отговор на анкетата си "мишки като мен не карат на трудни трасета"

Така че се скривай от дупката от която си излязал и не пиши повече смешки. Като си толкова предубеден към Сопот иди и говори с шефа на лифта, смешник!

Нужни са ми коментари от КАРАЧИИИИИИ (има ли по-голям шрифт,за да го видиш по-добре), а не от спектатори като теб!

:thanks:
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Re: Защо все още карате в Сопот?

Мнениеот Unik » Нед Юли 29, 2012 8:14 pm

Като цяло ми харесва, трасето технично е и сложно изисква издържливост и умения. ААА Лифта ам за 5 год не сам имал проблеми.
Не казвам, че е първа хубост ам и не е катафалка не знам, Дид какви претенции има и колко е предубеден а и защо изобщо пуска такива теми.
То по тази логика да пусне писмо и до парламентарната комисия за лифта в драгалевци или на рилски и те са модел "катафалка" ам хората им се кефят.
Толкова по темата аз карам защото Сопот ме кефи евтино е и има интрига, като трасе,скорост и настилка на мен ми допада.
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: Защо все още карате в Сопот?

Мнениеот Stancho » Нед Юли 29, 2012 8:51 pm

Аз не съм фен на карането тип Survivor и съм ходил на Сопот, но там няма никакъв ритъм това трасе... То ако имаше поддръжка щеше всичко да си е добре, но няма явно. Пък и наистина е доста по - лесно да отида до Боровец където съм за час път с колата и трасето в най - лошото си състояние е забавно и има ритъм, които ти дава удоволствие да караш...
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia


Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта