Защо не карате в Сопот?

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Не карам в Сопот,защото:

Няма трасе
4
3%
Има трудни трасета,искам лесно!
10
7%
Няма добре поддържани трасета
28
20%
Липсва адекватно отношение на персонала към карачите
8
6%
Цялостната политика на лифта куца
37
26%
Цената на лифта е висока
31
22%
Има Боровец и Пампорово
23
16%
 
Общо гласове : 141

Re: Защо не карате в Сопот?

Мнениеот Unik » Чет Авг 16, 2012 7:26 am

-1

bikerider написа:+1

Unik написа:outfaced - ти имаш ли информация и документация за изправността на лифта, или просто си говориш ей така да се намираш на приказка ??


Всеки си има глава на раменете и си изгражда мнение. Вие трябва да престанете да внушавате, че някой насаждал негативни мнения. Схванете най-накрая елементарния факт, че докато критикувате хората за личното им мнение, техния брой ще намалява все повече. Просто сте адски зле с PR-a, виж си "колежката" какъв тон държи. Явно имате проблеми и с маркетинга на вашия "продукт".

Истината е една - лифта изглежда опасен. Не ме интересува колко специалисти са се произнесли - един неспециалист не може да прецени дали го лъжат или не, и гледа как изглежда лифта. А лифта изглежда апокалиптично.

Избягвайте сравнения с Драгалевци, не са във ваша полза. Там няма 40-метрови пропасти със страничен вятър.



ъъъъ 40м със страничен вятър, ми кой ще те качи при толкова вятър бре ??
как беше това "на мен ако не ми е добре и на вуте да му е зле..." ако някой има някакви претенции как изглежда лифта то поблема си е лчно негов,
е да има 17м денивилация не е 40м както казват там по горе "пропасти", но и пеш до горе си е бая геройство за това, аз си предпочитам лифта, не го сравнвам с драгалевци или безбог или които и да е там архаичен лифт, а и не говоря против други такива, В този форум от мухата става слон и това е факт, факт е и, че има доста хора които насаждат и пълнят форума с пристрастни мнения и адски глупости, но нали е форум има свобода и анонимност.
Ам тя колежката накрая ще ви няпляска, другите, имайте предвид че Форум Форум, ам като страва въпрос за глупави мнения които уронват който и да е авторитет, тоягата или съда са единствените корективи. Така, че аз например не бих твърдял кадето и да е, че Чък Норис съм го бил на Шах. Проблеми с Маркетинга има за момента се обмисля генерално допитване до Did, BikeRider и др такива форумни персонажи тъй, като тяхните мнения (рейтинг) във Форума са най-големи и нас особено ни вълнува тяхното бизнес предложение, как да се справим с дадената ситуация с един замах....... :clap: :clap: та на всички да е угодено, а и най вече на тях нищо, че Сопот не ги е виждал от години....
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Re: Защо не карате в Сопот?

Мнениеот hitar_potter » Нед Авг 19, 2012 11:00 am

Мале мале, ако продължавате да се държите по тоя начин, този лифт съвсем няма да види поразмърдване...
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Защо не карате в Сопот?

Мнениеот bdz43r » Нед Авг 19, 2012 1:01 pm

Unik написа:ако някой има някакви претенции как изглежда лифта то поблема си е лчно негов...
...и ваш, иначе нямаше да я има тази тема.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 131 госта