Кой постоянно ми трие обявите?

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Нед Сеп 27, 2009 10:06 am

Кой е тоя индивид и да обясни защо ?
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот edinmilion » Нед Сеп 27, 2009 10:37 am

дай пример как ти изглежда обявата, след което предполагам и аз ще мога да ти отговоря защо се трият... :D
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот Ozzie » Нед Сеп 27, 2009 10:43 am

Слънчице мое, мисля, че прекрасно знаеш отговора на въпроса, а ако не си разбрал защо, ще ти го обясня пред всички.
Предполагам, че става дума за обявата за рамка NORCO 125 cc.
На 07 Септември 2009 си пуснал обявата за първи път. Според правилата за публикуване на обяви, имаш право да я UP-неш след 14 дни (т.е. 21-22.09) използвайки бутона "BUMP TOPIC". След това избутване, вече ще трябва да изчакаш 30 дни (когато обявата ще бъде изтрита автоматично от системата) и тогава да я пуснеш отново, т.е. в най- лошия случай обявата ти ще присъства в пазара 44 - 45 дни.

В разрез с правилата, на 22.09 тг. пускаш обява за същата рамка, която съответно беше изтрита от мен и за което ти беше предупреден със следното съобщение:
Запознай се с правилата за публикуване на обяви, кога и по какъв начин имаш право да UP-ваш обявите си и кога имаш право да ги пускаш отново. Ако още веднъж пуснеш обява за рамката преди да са минали минималните срокове за UP-ване или пускане отново, ще изтрия и първата обява от 07.09

Очевидно или не си прочел горното или и да си го прочел, си решил, че можеш да минеш метър. Така че бъди благодарен, че все още имам някакво търпение и не съм изтрил обявата от 07.09 тг.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Нед Сеп 27, 2009 1:22 pm

Офф, така е прав си .. уш прегледах дали има моя обява ама не намрих и се изнервих много но наистина има.

ПП: Къде е т'ва нещо "BUMP TOPIC"

ПП2: Не съм искал да мина метър просто незнаех че има друга обява ако знаех че имаше щях да я дел. и после пак на ново щеше да я пусна.

ПП3: Когато ми пряти съобщение го прочетох няколко пъти и мислих че е защото няма цена но не знаех че има и друга обява и пуснах нова обява с цена и пак беше дел..
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот did » Нед Сеп 27, 2009 1:36 pm

oxliova написа: Не съм искал да мина метър просто незнаех че има друга обява ако знаех че имаше щях да я дел. и после пак на ново щеше да я пусна.


Нямаш право да го правиш това бе, офлюве! ПРОЧЕТИ НАЙ-НАКРАЯ правилата на пазара ВНИМАТЕЛНО и ги спазвай.

Лично аз сигнализирах 2-3 пъти за твои ГРУБИ нарушения. Ако искаш да ме биеш, кажи кога и къде да дойда.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот PRobably » Нед Сеп 27, 2009 2:23 pm

Ако искаш да ме биеш, кажи кога и къде да дойда.


Паххахаххаххах :roll2: :roll2: :roll2:
"Don't let your mind bully your body into believing it must carry the burden of its worries."
Аватар
PRobably
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 1657
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 11:37 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Нед Сеп 27, 2009 2:29 pm

did написа:
oxliova написа: Не съм искал да мина метър просто незнаех че има друга обява ако знаех че имаше щях да я дел. и после пак на ново щеше да я пусна.


Нямаш право да го правиш това бе, офлюве!


Знам бе просто се права! Нещо си се надрусал .. да те бия ? :eek3:
Иначе нинжда ли се раздаваш ? :eek3: :lol:
PRobably написа:
Ако искаш да ме биеш, кажи кога и къде да дойда.


Паххахаххаххах :roll2: :roll2: :roll2:


Ти к'во се смееш бе май не си виждал охлиова фейс то фейс :evil: :lol: :lol: :lol: :D :beer:
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот Ozzie » Нед Сеп 27, 2009 6:54 pm

oxliova написа:Къде е т'ва нещо "BUMP TOPIC"

Другата седмица стават две седмици от както съм пуснал едни обяви. Специално за теб (и други като теб) ще направя screenshot, който ще кача в някой сайт и ще пусна линк към него в темата с правилата на пазара.

oxliova написа:...не знаех че има друга обява...

Да ти покажа нагледно със screenshot-ове как да ползваш функцията "Разширено търсене"?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот did » Нед Сеп 27, 2009 7:00 pm

Ozzie написа:Да ти покажа нагледно със screenshot-ове как да ползваш функцията "Разширено търсене"?

Не! Обясни му как да си ползва браузъра!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот PtD » Нед Сеп 27, 2009 7:19 pm

Абе още ли го търпите?! Ей, това Озито железни нерви има! :bowdown:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Нед Сеп 27, 2009 8:16 pm

Ozzie написа:Да ти покажа нагледно със screenshot-ове как да ползваш функцията "Разширено търсене"?


Знам как се ползва "фукнцията".. и благодаря че си търпелив с такъв мързел като мен.

На другите по един негативен от мен ;)
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот Ozzie » Вто Сеп 29, 2009 9:22 pm

@oxliova
Само не разбрах, защо след като омрънка форума, след като ти беше посочен къде е проблема, какво още чакаш, че не си я избуташ темата, по начина по който е редно да го направиш?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Сря Сеп 30, 2009 7:32 pm

Ozzie написа:Другата седмица стават две седмици от както съм пуснал едни обяви. Специално за теб (и други като теб) ще направя screenshot, който ще кача в някой сайт и ще пусна линк към него в темата с правилата на пазара.

Може ли линк :boggled:
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот Ozzie » Съб Окт 03, 2009 12:05 pm

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой постоянно ми трие обявите?

Мнениеот oxliova » Съб Окт 03, 2009 4:35 pm

Жив и здрав да си чичко ози :love:
oxliova
 
Мнения: 449
Рейтинг: 888
Регистриран на: Съб Юли 25, 2009 9:14 am


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта