SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот WrathChild » Чет Юни 25, 2009 11:46 am

Така де, адаш (sherpite) , виждам, че разширяваш дейността на Федерацията, но като че ли не вървиш в правилната посока?! Знам, много си горд, че най-накрая успя ! Какво успя ли ?! ...ами да си заслужиш подаянието ми. Какво по-хубаво от безплатен чифт нови Specialized Sawpit на федералните крачета. Сигурно трябва да ти се извиня, че учтиво изчаках само 8 месеца да отделиш 100 лева за да платиш това, което си получил и ползваш. То не бяха Giant Glory-та, то не бяха чудеса, но упорито ме убеждаваше "...еми, батеее, нема кинти сега да ти дам...", хубаво вярвам ти. Не си вдигаш телефона - търпимо е, но когато започна да натискаш зелената слушалка и да мълчиш слухтейки, направо шапката си свалих в знак на почит! Много стилна постъпка за човек на Христова възраст и с колело за 8-9 хиляди лева. ...е пиши ги дарение от мен тези обувки, на Федерацията халал да са и. Жалко само, че ти - първият човек с когото се запознах в този форум (май 5 години вече се насъбраха) и същевременно първият човек, който решава да се подиграе с доверието ми. Интересно само колко драстично се променят хората, когато колелцето и екипчето им станат малко по-лъскави, но това май е лирично отклонение...
Последна промяна WrathChild на Чет Юни 25, 2009 12:28 pm, променена общо 1 път
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот eMcKu » Чет Юни 25, 2009 12:23 pm

Простите хора не се променят !
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот codename47 » Чет Юни 25, 2009 2:19 pm

бреей, за 100лв... :bigeyes:
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот ddevil » Чет Юни 25, 2009 2:37 pm

Преди да се коментира ситуацията - по-разумно ми се струва и другата страна да изкаже своята позиция.
Иначе се губи всякаква обективност ... :magnify:
If the milk turns out to be sour, i ain't the kind of pussy to drink it
Продавам: Рамка Giant Faith + Fox DHX5.0 + още доста части или цяло колело
Аватар
ddevil
 
Мнения: 1176
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 10:42 pm
Местоположение: Entropy

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот WrathChild » Чет Юни 25, 2009 2:43 pm

Welcome !
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот PtD » Чет Юни 25, 2009 2:50 pm

С интерес очаквам да чуя и другата страна. :eek3:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот bikerider » Чет Юни 25, 2009 3:32 pm

Другата страна отдавна се е произнесла:

sherpite написа:Понеже така или иначе съм тръгнал да ви се обяснявам, ще ви кажа и за филма с федерацията, та да имате представа за в бъдеще, и да не си правите грешни преценки, и асоциации. Значи доста хора ме питаха от къде мога да си позволя да сменям, често скъпи части, рамки и т.н. от къде идват парите един вид, и аз им казвах от федерацията, от федерацията :D за да не изпадам в подробности от къде имам параци.


Явно Федерацията я тресе Кризата :lol2:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот WrathChild » Чет Юни 25, 2009 3:42 pm

sherpite написа:Понеже така или иначе съм тръгнал да ви се обяснявам, ще ви кажа и за филма с федерацията, та да имате представа за в бъдеще, и да не си правите грешни преценки, и асоциации. Значи доста хора ме питаха от къде мога да си позволя да сменям, често скъпи части, рамки и т.н. от къде идват парите един вид, и аз им казвах от федерацията, от федерацията :D за да не изпадам в подробности от къде имам параци.


Не изпадай в подробности и за това как се сдоби с обувки...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот hitar_potter » Чет Юни 25, 2009 4:39 pm

Да ти кажа честно... Не се учудвам, че е направил така..
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот Attention-rider » Чет Юни 25, 2009 6:06 pm

@WrathChild: Радвам се, че не ти ги е платил. Продалжавай да си ги взимаш от Илиенци на двойно по-ниски цени, пък лъжи народа с препродажби в големи количества. Тук в Троян чисто нови бяха 34лв и ги изкупиха.

Attention to the ride, Attention to the rider!
Аватар
Attention-rider
 
Мнения: 395
Рейтинг: 999
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 4:49 pm

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот WrathChild » Чет Юни 25, 2009 7:50 pm

:offtopic: А ти случайно да знаеш от кога ги продавам ? ...от 2007 година. Да си чувал за Specialized Sawpit по това време ??? Тогава с един приятел инцидентно купихме по няколко кашона с поръчка директно от Швейцария на цена около 42% от реалната им цена от 80 паунада (200 лева), при това съм обяснил и на Любо. И ако бях ги взел за по 34лв щеше да е много хубаво... Но както и да е, наш проблем си е, че след година от някъде се появиха милиони чифтове на смешни пари, слава Богу само огромни номера...
Иначе ти продължавай да се радваш :agree:

Жалко само, че се разводни поучителната тема ...
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот sherpite » Чет Юни 25, 2009 10:44 pm

Даде ми ги с уговорката, че имаш много и не е проблем да ме изчакаш. Казах ти, че ще се позабавя че съм зле с парата, ти каза не е проблем имам доста, а и се знаем отдавна, толкова "скъпи"части си купил от мен(90% от които се чупеха на 2-рия месец), на същата схема не е имало проблем. Няма да коментирам финансовото си състояние за последните месеци, но не беше цветущо. Обясних ти че почвам работа и ще имам пари, да задържиш още малко, ти прие. Въпрос на дни беше да си получиш парите, но при стеклата се ситуация мога да кажа само, че безплатна реклама няма, каквато и беше целта на взимането на обувките от 110лв :nuts: . По въпроса с глорито ти обясних, че там пари не съм давал, а напротив дадох за нея моя рамка и други, мои скъпи части, но както и да тва кой го еб. Нямам какво повече да коментирам. Ако е необходимо бих обясни на всеки по отделно с подробности цялата ситуация. Приемам негативните последствия(ако има такива) от стеклата се ситуация за моя сметка, не е проблем.

П.П. Между другото ще се възползвам да направя едно кратко ревю на споменатите уж "много добри" обувки. Явно са стояли доста по някакви влажни складове, защо за 1месец каране им се разлепи подметката. Нямат никакво бомбе, гънат се като вестник. Ако се намокрят тежат тон. Никакво сцепление на педал-платформа, за което изрично е упоменато, че не стават. Никакво проветрение, спарват много.... висок клас ... висок, като парк райдела
Аватар
sherpite
 
Мнения: 722
Рейтинг: 1623
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 9:35 am
Местоположение: София

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот did » Чет Юни 25, 2009 11:11 pm

sherpite написа:толкова "скъпи"части си купил от мен(90% от които се чупеха на 2-рия месец),...


хм...

sherpite написа:П.П. Между другото ще се възползвам да направя едно кратко ревю на споменатите уж "много добри" обувки. Явно са стояли доста по някакви влажни складове, защо за 1месец каране им се разлепи подметката. Нямат никакво бомбе, гънат се като вестник. Ако се намокрят тежат тон. Никакво сцепление на педал-платформа, за което изрично е упоменато, че не стават. Никакво проветрение, спарват много.... висок клас ... висок, като парк райдела


хм...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот sherpite » Пет Юни 26, 2009 12:36 am

Attention-rider написа:@WrathChild: ...Тук в Троян чисто нови бяха 34лв....

Много уместно включване, в Сливен е същата работа, само дето там ги има и на едро, следователно още по-евтини, номерация от, до.... Един приятел купи доста и мисли да ги пусне тук в София на по 50лв. и ще се продават доста, тамън да се набалбукат спекулантите.... :popcorn: че така е много лесно на гърба на форума да изкарват парици, няма данъци, такси, наеми, застраховки, сот.....

П.П.
WrathChild написа::offtopic: А ти случайно да знаеш от кога ги продавам ? ...от 2007 година...

Баси лъжата за нищо я нямаш, кво се учудвам, като ти с нея си изкарваш прехраната...
WrathChild написа:....изчаках само 8 месеца .

Та за въпросния период, малко(1-2 месеца) преди да ги дадеш за рекламата :evil: точно ги беше заредил.... което е 2008г.
Аватар
sherpite
 
Мнения: 722
Рейтинг: 1623
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 9:35 am
Местоположение: София

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот argon » Пет Юни 26, 2009 2:40 am

sherpite написа:П.П. Между другото ще се възползвам да направя едно кратко ревю на споменатите уж "много добри" обувки. Явно са стояли доста по някакви влажни складове, защо за 1месец каране им се разлепи подметката. Нямат никакво бомбе, гънат се като вестник. Ако се намокрят тежат тон. Никакво сцепление на педал-платформа, за което изрично е упоменато, че не стават. Никакво проветрение, спарват много.... висок клас ... висок, като парк райдела

Ти сигурен ли си, че говориш за същите обувки? Моя чифт съм го купил от Иво и карам вече повече от година. Всичко което си написал според мен изобщо не се отнася за тези обувки....да може би изпотяват малко глезените, когато са затворени плътно...но незнам дали има обувки които толкова прилепнали по краката няма да те изпотят. Разбирам , че си афектиран в момента, и че помежду ви има неточности (които няма да коментирам) но поне да бъдем обективни относно обувките!

Attention-rider написа:@WrathChild: Радвам се, че не ти ги е платил. Продалжавай да си ги взимаш от Илиенци на двойно по-ниски цени, пък лъжи народа с препродажби в големи количества. Тук в Троян чисто нови бяха 34лв и ги изкупиха.

Ти на Илиянци ходил ли си, че даваш акъл?
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот WrathChild » Пет Юни 26, 2009 7:31 am

sherpite, а ЕГН-то ми знаеш ли го ? :eyebrow: Виждам, че конспирацията е поредното разклонение на федерационната дейност...
Но интересно е защо се чудиш, че чупеше през 2 месеца XC частите, които си купуваше от мен, след като ги експлоатираше крайно аграрно ?! Ти Deemax-a си повреди, какво изобщо говорим за крос кънтричарските компоненти...
На 8 месеца ако не казваш изчакване?! Ако имаше желание можеше да отделяш по по-малко от 50ст на ден и вече щеше да си готов. Въпросът, естествено е принципен, вече ти казах - това е дарение за Федерация, пък един ден дано станете голяма работа :agree: Това, което ме подтикна да напиша тази тема бе невероятният ти подход , 30+ годишен мъж с ангажименти към някого, да му вдига телефона и да мълчи :clap:
Sometimes the same is different but mostly it's the same.
Аватар
WrathChild
 
Мнения: 1193
Рейтинг: 1711
Регистриран на: Сря Ное 10, 2004 10:58 am
Местоположение: България

Re: SHERPITE, ИЛИ КАК БЕЛИТЕ ХОРА СТАВАТ ЦИГАНИ

Мнениеот Admin » Пет Юни 26, 2009 8:17 am

Иво и Иво,
Очевидно се познавате отпреди аз да срещна когото и да било от вас и очевидно в момента си имате проблем, който е извън форума (дори част от отношенията ви да са били по повод тукашни обяви, фактът, че се знаете от години според мен доста променя нещата). Вече имаме гледната точка и на двама ви - който го влече да се прави на съдник, да си прави и изводите. Ще заключа темата, надявайки се, че ще успеете на някакъв етап да се разберете с добро. При всички положения обаче не смятам, че това хвърляне на кал, което е започнало, е нещо хубаво и ползотворно. А както виждате, то привлича и други хора към "сериала". Заключвам темата и ви пожелавам да се разберете като големи хора. :agree:
Надявам се, че няма да продължите и в другата тема, за некоректни участници в пазара. Разбираемо е в момента всеки от вас да смята другия за некоректен - когато в една сделка има проблем, всеки може да е крив на другия. Имате там по едно отрицателно мнение един за друг, спрете до тук. Онази тема е точно затова - човек да оцени еднократно отсрещната страна по дадена сделка в пазара, нищо повече. :agree:
Успех!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 77 госта