Некоректни участници в "Пазар"! ! !

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Некоректни участници в "Пазар"! ! !

Мнениеот amestaff » Съб Мар 26, 2005 10:27 am

Здравейте,предлагам да отворим тема за черните овце в нашата общност!Има хора,които си мислят,че с един отскок може да си оправят дните...:(!:
Бил съм навън и също така съм пазарувал части втора ръка от много точки по света и никога за толкова години не ми се е случвало да остана разочарован от покупка и то без дори да съм я виждал!Просто хората изтъкват всички плюсове и минуси на предлаганата от тях стока,пък купувача вече да си направи сметката,а на въпросите на последния отговарят единствено и само с истината!Много жалко,че на фона на нелошите цени в България все още има играчи на дребно,които спестяват истини и прикриват дефекти!
Не искам да ставам съдник,а просто да накарам вас,членове и участници на/в тази невероятно добра байк зона да се замислите над това колко струва човешкото доверие!Не става въпрос и за това как и колко се доверяваме,а за границата,която някои "играчи" често преминават!
Все пак има неписани човешки правила,моралът също не е отживелица!Далеч съм от мисълта,че това се случва само в България и в тези форуми,но би било чудесно,ако това е единственото място,където властва коректността!Пфу,та нали споделяме общата идея!?
Благодаря!
Think positive :)
Аватар
amestaff
 
Мнения: 188
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 7:35 pm
Местоположение: София, Казанлък

Мнениеот sss » Съб Мар 26, 2005 10:41 am

Напълно съм съгласен с теб.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот M1010X » Нед Мар 27, 2005 4:23 pm

да речем, вилка, на която маслото й е текло два пъти, но това е спестено на третия купувач и му е продадена като "супер работеща" (не е на мен, даже на приятел не е... но го знам този случай). то и на втория майче е била продадена така, де, но за него не съм сигурен. кофти... затва или само ново, или секънд хенд отвън. няма как. единственото, което може да се направи, е както в ebay да има рейтинг на продавача. но това е форум, не електронен магазин/оказион и не виждам как може да се реализира такова нещо. ако имате идеи... казвайте.
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Нед Мар 27, 2005 4:38 pm

[quote="M1010X"]

да речем, вилка, на която маслото й е текло два пъти, но това е спестено на третия купувач и му е продадена като "супер работеща" (не е на мен, даже на приятел не е... но го знам този случай). то и на втория майче е била продадена така, де, но за него не съм сигурен. кофти... затва или само ново, или секънд хенд отвън. няма как. единственото, което може да се направи, е както в ebay да има рейтинг на продавача. но това е форум, не електронен магазин/оказион и не виждам как може да се реализира такова нещо. ако имате идеи... казвайте.
[/quote]


или другия вариянт - носиш вилицата в някой сервиз, да я отворят и прегледат преди да я купиш...
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот axelmax » Съб Окт 01, 2005 9:17 pm

незнам ,би било хубаво ако така се праи ама много хора не биха дали да им оглеждат вилките,щото така мое да я отжорят 10 пъти,докато вилката се продаде
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Metal_Psycho » Съб Окт 01, 2005 10:09 pm

Подобни изгъзици си има и ще продължи да си има...за жалост.

@amestaff,това всичко което си го написал добре,но защо не даде пример?За да ги напишеш тези неща нямаше да е зле да кажеш кой е бил този некоректен продавач,за да може нещо да бъде направено по въпроса.
Даже това трябва да стане редовна практика ако трябва да сме точни.По другите он-лайн(на) пазари за втора ръка се действа точно така.Ако някой бъде прецакан с някаква стока,то той не замълчава,ами веднага пише в съответния пазар и оведомява кой и как го е прецакал,за да няма други такива завбъдеще.

Това не е всичко.Пазара му в този вид според мен трябва да се промени.
Но то си зависи от Админа.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 03, 2005 12:51 pm

[quote="Metal_Psycho"]

Подобни изгъзици си има и ще продължи да си има...за жалост.

@amestaff,това всичко което си го написал добре,но защо не даде пример?За да ги напишеш тези неща нямаше да е зле да кажеш кой е бил този некоректен продавач,за да може нещо да бъде направено по въпроса.
Даже това трябва да стане редовна практика ако трябва да сме точни.По другите он-лайн(на) пазари за втора ръка се действа точно така.Ако някой бъде прецакан с някаква стока,то той не замълчава,ами веднага пише в съответния пазар и оведомява кой и как го е прецакал,за да няма други такива завбъдеще.

Това не е всичко.Пазара му в този вид според мен трябва да се промени.
Но то си зависи от Админа.

[/quote]

напълно си прав.
например, зад горното постно изречение на sss стои здраво опарване от "продавач", постоянно продаващ нещо "хиперизгодно".

Обаче sss, макар че на мен ми е казвал кой е тоя продавач, с какво го е набутал и т.н., тук мълчи.

Аз не съм купувал досега нищо пазара на MTB-BG.COM, но ако се окажа на мястото на sss, всички ще разберат кой се прави на тарикат по-бързо отколкото им се иска.

Но момчето си има мнение по въпроса и си мълчи... Дано знае какво прави.

... а вероятно има и десетки други такива случаи.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Nymphetamine » Сря Яну 25, 2006 10:22 am

С този пост искам да предупредя всички съфорумници, посещаващи често пазара, да внимават и да се отнасят предпазливо към един, подвизаващ се отскоро субект, носещ звучния никнейм lubodashkov. Както сами можете да се убедите, той е постнал доста обяви на, явно, не своите колела и на молбата ми да прати снимка на пощата ми на "един от байковете си", той отговори по този начин:
Hello Nymphetamine
You received the following message from: lubodashkov ([email protected])

At: http://www.mtb-bg.com/forum/
-------------------------------------
ti niamas kinti kakvo iskas da gledas
-------------------------------------

Сами си направете изводите що за продавач е. Просто бъдете нащрек ако стане така, че се стигне (мноого трудно като гледам какво ми е написал) до сделка. Това е от мен. Надявам се, че ще бъда полезен.:beer:
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Shady™ » Сря Яну 25, 2006 12:19 pm

[quote="Shady™"]

[quote][i]Originally posted by Nymphetamine[/i]

С този пост искам да предупредя всички съфорумници, посещаващи често пазара, да внимават и да се отнасят предпазливо към един, подвизаващ се отскоро субект, носещ звучния никнейм lubodashkov. Както сами можете да се убедите, той е постнал доста обяви на, явно, не своите колела и на молбата ми да прати снимка на пощата ми на "един от байковете си", той отговори по този начин:
Hello Nymphetamine
You received the following message from: lubodashkov ([email protected])

At: http://www.mtb-bg.com/forum/
-------------------------------------
ti niamas kinti kakvo iskas da gledas
-------------------------------------

Сами си направете изводите що за продавач е. Просто бъдете нащрек ако стане така, че се стигне (мноого трудно като гледам какво ми е написал) до сделка. Това е от мен. Надявам се, че ще бъда полезен.:beer:
[/quote]

Абе аз с него разменям майл-и....Малко трудно е да повярваш че има толкова стока и то негова, но и да не е негова - как ще докажеш ? Аз лично с него сега преговарям за Hayes MAG 05, 888RC 05 and Romic.Той ще е в българия на 02.02 тази година тоест след около седмица ;)
А това че ти е написал така - то и на мене ми намекна... Ама сега говорим сериозно надявам се...
Пича просто продава толкова много неща че даже го мързи да сложи в обявата какви са частите ...
И го разбирам да ти кажа...
Иначе той е написал така, защото явно си му дал повод, или просто проверява така, дали си платежо способен.Малко груб начин но ефикасен - сега ако дава снимки и праща майлове и обяснява на всеки който му е мерак сами да види и разбере, най накрая ще му писне и ще си изпусне нервите на 'истинския' купувач.Е от друга гленда точка - тези колела ги има само на снимка и после като се видите да ви го даде - най мноgo да бъдете пребит и без пари.Логики всякакви ! Въпроса е да се внимава ! Може просто да е твърде хубава че да е истина, а всъщтност да е и просто иска да действа на сигурно, като пита дали имаш пари и да знае дал ида ти отдели нужното внимание и т.н.!
Аз за сега съм на тая гледнa точка... Може да е наивна, грешна вярна и т.н. Но така си мисля за момента аз.
Аз все още немога да си обясня защо са му толкова колела и т.н. и дали е настина 100% сериозен и не ги е крал или нещо такова. Но както той ми анпсиа на един майл (нещо като цитата):"В България много малко хора мгоат да си позволят на тези условия качествени части и много малко ще усепеят да хванат някоя от офертите които предлагам.А аз просто всеки сезон си поидновявам частите/колелата." Вярно че в Лондон запалтите и т.н. са съвсем различни, ама да имaш толкова много колела и то все яко скъпи и да си на 25 или си преуспяващ или просто там стандартите са високи или си kрал яко. Всеки сам да си прави изводите.
Единственото нещо което мога да кажа аз е, че се надявам да е точен човек и всичко да мине ок.
И да могат някой хора да се възползват от изгодните оферти!
Иначе много ми е интересно как ще вкара толкова неща до БГ или ще вземе само това за което има клиент...
Абе много неизвестни и много логики.Ако си купя нещо от него или нещо той ме преебе - ще пиша! Реално към 10ти ще се видя с него по план ;)
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Bi-King » Сря Яну 25, 2006 1:19 pm

реално купил съм доста доста неща от пазара на форума.Почти не мога да се сетя някой да ме е прецакал,90% са много стабилни и точни хора(това е засега,де).Аз също съм продал 2-3 дребни неща.
и все пак внимавайте,даже ако трябва за по-големите неща подписвайте договори(при нотариус) за да няма :bawling::bawling::bawling: после.Ако има документи,става.
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот xaxaxa » Сря Яну 25, 2006 8:02 pm

@Alserton е от тия дето продават [size=134]боклуци[/size]!!!
трябваше ми някъв шок и @Alserton продаваше накъв KIND SHOK [u]в отлично састояние[/u]!!!!и като го монтирах се оказа,че му е развивал бутялото и после НЕ го е затегнал!!!!


p.s. е за тва като го видя ще:dark:
10x za TWIX:)


SORRY ZA SLYOKAVICATA:(
xaxaxa
 
Мнения: 133
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:15 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Сря Яну 25, 2006 9:08 pm

[quote]Originally posted by xaxaxa
[/quote]
виж сега пич това че шока е болкук и ти не разбираш са отделни неща имам само 2 въпроса към тев
1 колко пари му даде за шока?
2 знаеш ли че повечето свесни задни шокове се отварят за да се сервизират ,да се смени маслото и т.н....
и знаеш ли че 50 бр такива шокове по йбеи.де струват към 10 Е? :angel:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот xaxaxa » Сря Яну 25, 2006 9:25 pm

e kvo maslo???na kind shok
10x za TWIX:)


SORRY ZA SLYOKAVICATA:(
xaxaxa
 
Мнения: 133
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:15 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Чет Фев 02, 2006 9:55 pm

Имаше един габровски субект- [b][u]botzi[/b][/u]. Отдавна не съм го засичал във форума, но мога и да греша. Та така- все още си чакам: [size=200]колче за седалка, скоба за седалката и [u]ГАРАНЦИОННАТА КАРТА[/u][/size] за рамката "Драгомир Ф 5" която взех от него. Чакането е от юни месец 2005 година!!!
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот hlebarka » Пет Фев 03, 2006 10:30 pm

[quote="Ozzie"]

Имаше един габровски субект- [b][u]botzi[/b][/u]. Отдавна не съм го засичал във форума, но мога и да греша. Та така- все още си чакам: [size=200]колче за седалка, скоба за седалката и [u]ГАРАНЦИОННАТА КАРТА[/u][/size] за рамката "Драгомир Ф 5" която взех от него. Чакането е от юни месец 2005 година!!!
[/quote]


Не съм сигурен, но гаранцията на драг май беше поименна.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Disturbed » Пет Фев 03, 2006 10:45 pm

[quote="hlebarka"]

[quote="Ozzie"]

Имаше един габровски субект- [b][u]botzi[/b][/u]. Отдавна не съм го засичал във форума, но мога и да греша. Та така- все още си чакам: [size=200]колче за седалка, скоба за седалката и [u]ГАРАНЦИОННАТА КАРТА[/u][/size] за рамката "Драгомир Ф 5" която взех от него. Чакането е от юни месец 2005 година!!!
[/quote]


Не съм сигурен, но гаранцията на драг май беше поименна.
[/quote]


Правилно мислиш
Ако видиш крадец, прати го в Пирогов да се мъчи
Disturbed
 
Мнения: 190
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Съб Дек 24, 2005 2:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Мар 17, 2006 4:24 pm

И аз искам да предупредя да внимавате с феномена lubodashkov! Въпросният субект в момента е с блокиран достъп, тъй като имаме основателни съмнения в роизхода на стоките, които предлага, а също и защото нарушава непрекъснато правилата на форум "Пазар". За съжаление се намират хора, които са готови да се хвърлят на евтиното, без да се замислят (може би), че то не е съвсем негово. Пак казвам, може би, но нямам намерение форумът да приютява хора със съмнителна репутация, които да използват пазара.
Заради блокирания достъп Любо Дашков започна да се изявява под други никове - първо беше KO4 (вече изтрит), сега пък е go6o. Във всички случаи не се чудете ако някой ник "случайно" изчезне скоро след появата си.
А за тези, които са склонни да търгуват с него, бих препоръчал да поискат документ за собственост върху велосипедите. Ако наистина са негови, би трябвало да има такива.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Пет Мар 17, 2006 6:01 pm

[quote="Admin"]
Ако наистина са негови, би трябвало да има такива.
[/quote]


!?!? ти за всяка част от колелото си ли имаш ПОИМЕННА касова бележка (фактура/гаранционна карта и т.н.) ?!?!
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Admin » Пет Мар 17, 2006 10:10 pm

Не говоря за части, а за цели велосипеди/рамки. Освен това не е нужно да е поименна. Просто ми се струва малко странно човек да има толкова много колела за продан, плюс прословутата обява в Pinkbike, плюс отношението към другите хора в пазара, плюс още куп неща които понаучих. Мисля че няма нужда от подобни елементи в Пазара ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Пет Мар 17, 2006 11:39 pm

аз само да допълня, че предното не го написах в нечия защита или атака(защото май така си го приел) :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Admin » Съб Мар 18, 2006 11:43 am

Не, не съм го приел така:) Точно защото в думите ти има логика, аз дообясних писанията/действията си :thumb:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Disclaimer » Съб Мар 18, 2006 5:20 pm

admin а не е ли най-коректно да оставиш човека да пуска офертите си тук и да оставиш нещатата на съвестта на купувачите ,тъй като lubodashkov даваше наистина добри оферти,а всеки гледа да мине възможно най-тънко.така един вид правиш услуга на съфорумниците.
"Imagination is more important than knowledge."
Disclaimer
 
Мнения: 209
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 10:29 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Нед Мар 19, 2006 1:31 pm

1.Не съм видял от него коректно отношение към съфорумците, че да се чувствам длъжен да му оказвам и аз такова.
2.Тънканажът не би трябвало да е най-важното нещо за съфорумците, особено когато има основания за съмнения.
3.Нека оставим съмненията настрана. Нека приемем, че произходът на стоките на Любо Дашков е чист като сълза. ОК. Но той лично заяви на едно място, че има над 140 класни колела за продан! Над 140! Но, разбира се, нека не се съмняваме как става това. ОК. Само че, участник в пазара, който има 140 велосипеда за продан, няма как да не попадне под ударите на правилото срещу професионалната търговия, тъй като очевидно става дума за продажба с цел печалба. За сведение, някои от магазините в България едва ли продават толкова много велосипеди.
Така че, засега не виждам причина да променям решението си. Любо Дашков, ако толкова държи, да си направи собствен пазар - с такъв асортимент от стоки сигурно си заслужава...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот lubodashkov1 » Нед Мар 26, 2006 5:38 pm

vie prodalzavate da se zanimavate s men za proslovutoto mtb na to6o daze naposax i edin roman v 3 rpu v sofia niama nikakav problem vsi4ko si e nared samo deto i to6o bil kazal v polic 4e vidial negovia skott na moito ime v pinkbike.com no nai interesnoto e 4e go snimaxme v negovia xod i toi iska6e da go zameni za edno moe i napravixme proba dali vob6te niakoi 6te se zainteresuva za tozi sa6tia scott no nikoi ne napisa ni6to v koeto biax obeden i az razberete niama interes za takiva skott daze i na niska cena ta koito si e kupil takav scott da znar 4e e napravil goliama gre6ka a i sas sigornost 6te se nameri za6toto v bg ima mnogo predateli i darzavata e malka i niama da moze da ostane skrito ili da se prodade na 4asti za6toto vsiaka edna 4ast se znae ot kade e kupena i na koi e
lubodashkov1
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 6:41 pm
Местоположение: Bolivia

Мнениеот Admin » Пон Мар 27, 2006 9:22 am

Любо Дашков, не става дума само за прословутата обява за Scott-а. Имаме и други съмнения, отделно от това отношението, което прояви към другите участници в пазара, отделно пък това, че на практика използваш форума за професионална търговия. Съжалявам, но трябва да ти стане ясно, че не си желан участник в пазара. Ако решиш, може да продължаваме с играта на котка и мишка, но нормален човек като разбере, че не го желаят някъде, обикновено не настоява да се бута там на всяка цена. Приятен ден!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот lubodashkov1 » Сря Мар 29, 2006 6:00 pm

kakvi gluposti mi pises misli6 li 4e me interesuva dali sam zelan ili ne kazax ti niakolko pati 4e dokato vasia sait e bezplaten az ste si pravia kakvoto si iskam nikoi sait ne ti kazva 4e si nezelan takova ne6to ne sastestvuva nedei da izmislias novi pravila v zivota na otdelnite xora osobeno na men
lubodashkov1
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 6:41 pm
Местоположение: Bolivia

Мнениеот Harka » Сря Мар 29, 2006 9:43 pm

[quote="lubodashkov1"]

...kazax ti niakolko pati 4e dokato vasia sait e bezplaten az ste si pravia kakvoto si iskam
[/quote]

Дали? :evil:
[quote]
nikoi sait ne ti kazva 4e si nezelan takova ne6to ne sastestvuva nedei da izmislias novi pravila v zivota na otdelnite xora osobeno na men
[/quote]

Що, ти кой си?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Мар 30, 2006 3:26 pm

Хаха, ама разбира се, прави каквото искаш. И аз ще правя каквото се налага ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот lubodashkov1 » Сря Апр 05, 2006 2:42 pm

********************************************
lubodashkov1
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Мар 18, 2006 6:41 pm
Местоположение: Bolivia

Мнениеот kotka12 » Сря Апр 05, 2006 3:01 pm

Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже !!!

Да не бях чел "По жицата" пак щеше да ми хрумне тая реплика.
@Admin
с твоето търпение няма как да не си будист
:beer:
@lubodashkov /от 1 до плюс безкрайност/ - не бъркай пробивността с наглост
да си жив и здрав
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Следваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта