дръжте се малко на ниво моля ви се

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

дръжте се малко на ниво моля ви се

Мнениеот wicked_bro » Пон Мар 09, 2009 5:32 pm

...отправям това най-вече към по-младата част от читателите.Става въпрос за долните изпълнения от рода на прати ми еди кво си аз ще ти пратя пари....ама някой друг път.
последната най-прясна случка е с една фланелка ROCK SHOX която пратих за15лв.и вече повече от месец никой не потърси и сега трябваше да платя почти толкова за да си ми я върнат или да я пренасоча.... понеже беше с еконт.Това е човека:(http://www.mtb-bg.com/forum/profile.php ... le&u=11615) Всички ползват еконт...не знам,как решиха баш тях като са най-скъпи като гледам ама..тва няма значение,това не ми влияе много.
Освен тва колко комплекта лепенки за вилка съм пратил на цена 0,77лв в писмо за да не натоварвам драгите колеги велосипедисти с 4 лв за Еконт с надеждата че ще ми пратят пари като си ги получат,още си чакам след наколко месеца.
Прекрасни сте благодаря ви,радвам се че можах да ви услужа!...по странен начин се оказва че тези изпълнения все ги правят хора по на 12-17 години.
Искам да похваля и всички коректни личности в този форум.Заради вас все още нещата се случват както трябва,радвам се че ви има....и пак по странен начин все се оказва че тези хора са малко по-големите.


съжалявам ако съм натоварил някой или изглежада че се оплаквам,не е така...ама е долно
повече информация и снимки има в майспейса и фейсбука,ако някой се интересува да рови там.имам и скайп: wicked_and_wild,за повече контакти ползвайте разклонител
Аватар
wicked_bro
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1609
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 8:26 am
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Pho3nix » Пон Мар 09, 2009 5:41 pm

аз имам такъв случай, с 1 вилка. 1 10-годишен хлапак нали там ми мрънка по скайп мн навит и т.н. ама от некво село - и айде - Еконт. Пращам му аз вилката, при тва не до офис (имаха офис в тва село) а до адрес. На по-следващия ден ми звънят от Еконт, да ми кажат че на улицата, която този е дал, няма номера, и немогат да му намерят къщата. Освен това, телефона, който е дал, е вечно изключен. И за десерт, в скайп ме беше блокирал. След 3 дена ме отблокира и аз му викам кво става т.н. нали обяснявам му че трябва да си я вземе от офиса и той само се прави "ама аз не знам къде е, ще го потърся ама не знам си какво" На следващия ден почва да ми обяснява как 2 часа е търсил офиса, но не го намерил (говорим за село) и че просто нямало как да си вземе вилката. В последствие разбрах, че си е купил друга, още на следващия ден, след като му пратих моята. Удоволствието ми струваше 20лв и около 2 седмици загубено време, за които изпуснах една рамка 2ра ръка, която ми трябваше МНОГО.
Като цяло мога да кажа и да апелирам към всички, на които им се праща нещо, за малко СЕРИОЗНОСТ.

Забравих да спомена, същия сладур обеща да отиде до офиса на Еконт и той да плати пътуването на вилката до там и после обратно до мен, и после ПАК ми обясняваше как неможел да го намери този офис, при положение че му извадих от сайта им точния му адрес... просто ужасна история :crap:
kotka12 написа:най-бързо обаче било оранжавото в съчетание с вилка дето вади много ход
Аватар
Pho3nix
 
Мнения: 399
Рейтинг: 978
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 6:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот Backflip_Motor » Пон Мар 09, 2009 5:55 pm

Pho3nix написа:аз имам такъв случай, с 1 вилка. 1 10-годишен хлапак нали там ми мрънка по скайп мн навит и т.н. ама от некво село - и айде - Еконт. Пращам му аз вилката, при тва не до офис (имаха офис в тва село) а до адрес. На по-следващия ден ми звънят от Еконт, да ми кажат че на улицата, която този е дал, няма номера, и немогат да му намерят къщата. Освен това, телефона, който е дал, е вечно изключен. И за десерт, в скайп ме беше блокирал. След 3 дена ме отблокира и аз му викам кво става т.н. нали обяснявам му че трябва да си я вземе от офиса и той само се прави "ама аз не знам къде е, ще го потърся ама не знам си какво" На следващия ден почва да ми обяснява как 2 часа е търсил офиса, но не го намерил (говорим за село) и че просто нямало как да си вземе вилката. В последствие разбрах, че си е купил друга, още на следващия ден, след като му пратих моята. Удоволствието ми струваше 20лв и около 2 седмици загубено време, за които изпуснах една рамка 2ра ръка, която ми трябваше МНОГО.
Като цяло мога да кажа и да апелирам към всички, на които им се праща нещо, за малко СЕРИОЗНОСТ.

Забравих да спомена, същия сладур обеща да отиде до офиса на Еконт и той да плати пътуването на вилката до там и после обратно до мен, и после ПАК ми обясняваше как неможел да го намери този офис, при положение че му извадих от сайта им точния му адрес... просто ужасна история :crap:

Моля те кажи ми скайпа на тоя че ми е доста познат. Въртя ме 2 седмици един с едно цяло колело. Бил от село близо до София,ама не искал с еконт че трябвало да е разглобено. Щял да дойде с майка си да го вземе..еми така се случи че точно този уикенд нямаше как да съм в София. И му казвам по скайп: "Виж сега няма да съм у нас(бяхме се разбрали че майка му ще го докара да го вземе от нас), но ще ти оставя колелото на един прияател(живее един етаж под мен). И той ми вика...ааа мама не дава така...това колело да не си го крал и някакви такива глупости. Накрая ме блокна и така.
Backflip_Motor
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1066
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 9:37 pm

Мнениеот Pho3nix » Пон Мар 09, 2009 5:57 pm

ми скайпа му е moxy_96 :nono: :nono: :nono:
kotka12 написа:най-бързо обаче било оранжавото в съчетание с вилка дето вади много ход
Аватар
Pho3nix
 
Мнения: 399
Рейтинг: 978
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 6:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот kikon » Пон Мар 09, 2009 6:03 pm

Затова още в началото като се уговаряте и видиш на къде отива работата - айдеее чао.
Flow like water down the hill.

http://keekie.me/
Аватар
kikon
 
Мнения: 1706
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:54 pm
Местоположение: София

Мнениеот Pho3nix » Пон Мар 09, 2009 6:05 pm

kikon написа:Затова още в началото като се уговаряте и видиш на къде отива работата - айдеее чао.

Да, но исках да му дам шанс на момчето, малък беше а и беше ентусиазиран... той просто злоутреби с доверието ми :V:
kotka12 написа:най-бързо обаче било оранжавото в съчетание с вилка дето вади много ход
Аватар
Pho3nix
 
Мнения: 399
Рейтинг: 978
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 6:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пон Мар 09, 2009 6:24 pm

Ами не е зле да съобщите и имената на тези хора във форума. А също така да сигнализирата в темата за коректни/некоректни участници в пазара, а за такива случаи на наглост може и мен директно да ме занимавате веднага след случката - с каквото мога, ще ви съдействам нещата да бъдат оправени. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Pho3nix » Пон Мар 09, 2009 6:26 pm

проблема е, че не му знам акаунта тук, в обявата си си бях дал скайпа и той се свърза директно там. Иначе мисля че съм описал случая в коректни/некоректни участници в пазар :agree:
kotka12 написа:най-бързо обаче било оранжавото в съчетание с вилка дето вади много ход
Аватар
Pho3nix
 
Мнения: 399
Рейтинг: 978
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 6:53 pm
Местоположение: София

ми ей тоя хубавец

Мнениеот wicked_bro » Пон Мар 09, 2009 6:34 pm

Admin написа:Ами не е зле да съобщите и имената на тези хора във форума. А също така да сигнализирата в темата за коректни/некоректни участници в пазара, а за такива случаи на наглост може и мен директно да ме занимавате веднага след случката - с каквото мога, ще ви съдействам нещата да бъдат оправени. :agree:


(http://www.mtb-bg.com/forum/profile.php ... le&u=11615)
повече информация и снимки има в майспейса и фейсбука,ако някой се интересува да рови там.имам и скайп: wicked_and_wild,за повече контакти ползвайте разклонител
Аватар
wicked_bro
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1609
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 8:26 am
Местоположение: Пловдив

Мнениеот PtD » Пон Мар 09, 2009 9:53 pm

Един добър критерий за разпознаване на несериозниците е правописът. Ако ще ми пише на развален български, веднага го отсвирвам - вероятността да е някое заблудено хлапе е голяма.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот DH & FR-biker » Вто Мар 10, 2009 12:00 pm

Grigo ми направи същия проблем пратих една капла стоя 1 седмица , не я взе , после реши да ми пише в скайп да му я препратя. Аз отказах ,а той най-нагло ми каза гледай си работата тогава. Просто не ви съветвам да купувате от този човек...
DH & FR-biker
 
Мнения: 145
Рейтинг: 923
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 8:59 pm
Местоположение: Хасково


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта