Издрива се информация за потребител от Форума!!!

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Издрива се информация за потребител от Форума!!!

Мнениеот marshall__ » Нед Окт 12, 2008 3:18 pm

YMKASHY (потребител от форума), за което се знае единствено, че е някакво хлапе на 15 от София, си самопозволява наглостта да излъже друг юзер от форума, като му е продал по спедиторска фирма до друг град счупен компонент, който при пръв оглед (на вратата, защото с куриери до адрес става точно така - идват ти на вратата, оглеждаш, плащаш и си влизаш) не се остановява дефекта. След броени часове обаче се вижда проблема (пукнатина на долното ухо за монтаж на дискова спирачка на въпросната вилка, като даже е била пръскана със спрей на ботуша от към пукнатината, като опит за замаскирване на положението) и при опит за контакт с измамника следва отказване от негова страна да реагира адекватно (пр. "Да извинявам се, реших да те пробвам за балък, ако върже, сега обаче съм готов да поема отговорност и да ти върна парите,плащайки за услугите на куриера в двете посоки за вилката"), обаче получава отсреща отговор "... ми, случва се..". След многобройни позвънявания, с краен резултат на изключване на номера и неотговаряне там по чатовите програми, мой приятел от Бургас ме потърси за помощ, като вече се беше примирил с фактите и беше готов да ми прати вилката, като молбата му към мен беше да я пратя на някакъв си добър аргончик тука в София. Обаче не мисля, че да се остави подобно нещо, ей така, и да се поемат допълнителни разходи заради подобен отговор, е подходящ вариянт изобщо.

Призовавам всеки който има някаква информация за въпросното келеме, да ми пише лично съобщение с каквото може да помогне. Визирам някой по-близък, но съвестен приятел, за да могат да се решат нещата по най-лесния начин - чрез връзка с родител.

Ще помоля и Admin, да заключи темата, правейки я "Sticky" до разрешаването на проблема.
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот Holz » Нед Окт 12, 2008 5:21 pm

Колелото на въпросният YMKASHY

Изображение
не, а ти ?
Аватар
Holz
 
Мнения: 754
Рейтинг: 1864
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 8:24 am
Местоположение: Бургас - Сопот - Варна - София

Мнениеот Admin » Нед Окт 12, 2008 6:56 pm

Моля, който има информация, да пише на автора ЛС. Темата я заключвам по негова молба.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта