Оплаквания!!!

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Мнениеот reaper » Съб Дек 18, 2004 11:52 pm

@Sherman
(Дано да се сети да провери тук, та да види забележката ми.) Постовете ми бяха относно вилката, която продаваш. Ще ти помогна даже да се досетиш;). Попитах те дали си навит за разсрочено плащане, казах ти колко пари давам и те попитах какво ще караш сега. Явно предположението ти е доста грешно. Съжалявам!:beer:
@Windstream
Ами вече няколко пъти са ми затривани. Въпроса също е изтрит. Не виждам в това да попиташ дали си сългасен за изплащане и да предложиш някаква сума, какво толкова извън правилата на общуването тук има, че да заслужа изтриване. Ако не си ти, значи са Harka или hlebarka, защото май те изпитват неприязън към мен. Още повече, че Harka прие за обида репликата ми в другия субфорум. Не искам никого да обвинявам предварително, без да знам какво е положението, просто желая да се изясним с какво съм заслужил такова отношение. Още повече, че вече ви се извиних.
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Sherman » Нед Дек 19, 2004 12:10 am

[quote="reaper"]

@Sherman
(Дано да се сети да провери тук, та да види забележката ми.) Постовете ми бяха относно вилката, която продаваш. Ще ти помогна даже да се досетиш;). Попитах те дали си навит за разсрочено плащане, казах ти колко пари давам и те попитах какво ще караш сега. Явно предположението ти е доста грешно. Съжалявам!:beer:
@Windstream
Ами вече няколко пъти са ми затривани. Въпроса също е изтрит. Не виждам в това да попиташ дали си сългасен за изплащане и да предложиш някаква сума, какво толкова извън правилата на общуването тук има, че да заслужа изтриване. Ако не си ти, значи са Harka или hlebarka, защото май те изпитват неприязън към мен. Още повече, че Harka прие за обида репликата ми в другия субфорум. Не искам никого да обвинявам предварително, без да знам какво е положението, просто желая да се изясним с какво съм заслужил такова отношение. Още повече, че вече ви се извиних.
[/quote]


аааа чак сега разбрах за какво иде реч...
аз преди пуснах обявата и нали ти дет ме пита и след 1-2 дена помолих висшестоящите да махнат темата защото се отказах за момента да я продавам и така и твоите постове ги няма. ама сега пак се зарибих да я продавам и пак я пусках обявата и просто няма как твоите постове да са там ;)
Ученското си е ученско...и в кенефа да го затвориш гладен и жаден нема да остене
Sherman
 
Мнения: 361
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 7:51 pm
Местоположение: South Sandwich Islands

Мнениеот reaper » Нед Дек 19, 2004 12:23 am

Ами всъщност в новата тема (явно) съм попитал защо са изтрти нещата ми. И точно този въпрос също е затрит. Windstream го е цитирал. някой май го прави умишлено. :)
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Sherman » Нед Дек 19, 2004 12:32 am

[quote="reaper"]

Ами всъщност в новата тема (явно) съм попитал защо са изтрти нещата ми. И точно този въпрос също е затрит. Windstream го е цитирал. някой май го прави умишлено. :)
[/quote]


спокойно бе майна
нема никва глобална конспирация срещу тебе. просто поста дето го написа е яко off-topic ако аз бех модерен и аз щех да го изтрия. ае спи спокойно
Ученското си е ученско...и в кенефа да го затвориш гладен и жаден нема да остене
Sherman
 
Мнения: 361
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 7:51 pm
Местоположение: South Sandwich Islands

Мнениеот Windstream » Нед Дек 19, 2004 1:17 am

@reaper
Значи в новата тема въпроса ти защо са ти изтрити постовете аз го "преместих" (реално специална функция за местене няма, цитирането засега е най-добрия й заместител) тук, сметнах че след като съществува специална тема за оплаквания и ти имаш такова то мястото му е точно тук. После изтрих въпроса ти и отговора на Sherman от обявата му за да не става offtopic. Вече за другите постове (тези за изплащането) нищо не знам, сигурно е станало така както Sherman ти каза - заминали са със старата му обява (макар че аз сериозно не помня изобщо да съм ги виждал, но това може да е било заради часовата разлика). Така че конспирация срещу теб наистина няма (или поне аз не знам за такава :angel:).
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Sherman » Нед Дек 19, 2004 10:32 am

[quote="Windstream"]

@reaper
Значи в новата тема въпроса ти защо са ти изтрити постовете аз го "преместих" (реално специална функция за местене няма, цитирането засега е най-добрия й заместител) тук, сметнах че след като съществува специална тема за оплаквания и ти имаш такова то мястото му е точно тук. После изтрих въпроса ти и отговора на Sherman от обявата му за да не става offtopic. Вече за другите постове (тези за изплащането) нищо не знам, сигурно е станало така както Sherman ти каза - заминали са със старата му обява (макар че аз сериозно не помня изобщо да съм ги виждал, но това може да е било заради часовата разлика). Така че конспирация срещу теб наистина няма (или поне аз не знам за такава :angel:).
[/quote]


:beer::beer::beer:
Ученското си е ученско...и в кенефа да го затвориш гладен и жаден нема да остене
Sherman
 
Мнения: 361
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 7:51 pm
Местоположение: South Sandwich Islands

Мнениеот reaper » Нед Дек 19, 2004 10:40 am

ок, копеле. :) отивам да спя сега. ае мерси за подкрепата.:beer: ше черпа.
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Нед Дек 19, 2004 12:45 pm

[quote="Windstream"]

Взето от темата с обявата на Sherman за вилка Boxxer:

[quote="reaper"]

:offtopic: Искам само да попитам, защо ми бяха изтрити репликите от тази тема. Очаквам отговор. Благодаря!:)
[/quote]


[quote="Sherman"]

нямам нищо общо с изтриването на постовете ти...дори не знам какви са били те...ама предполагам, че не са отговаряли на правилата за писане в пазара на mtb-bg :naughty:
[/quote]


Reaper, колкото и странно да ти се стори аз също не знам за какви постове става дума, нямам спомен да съм трил нищо в тази тема - нито твое, нито на който и да било друг :xx(:
[/quote]


@reaper: явно не си забелязал, че темата за боксера в момента е друга, ралична от старата,с твоите запитвания, която [u]аз[/u] изтрих, защото г-н Шерман беше написал, че вилката не се продавала вече...
на следващото ми влизане той си беше пуснал нова, която ако беше по-наблюдателен, щеше ако не друго, то поне да забележиш, че темата е аранжирана по-друг начин(да не говорим за датата...)
но както и да е- на всеки се случва да се пообърка
това не значи че трябва да изпада в нервни изблици и да го обзема axelmax-синдрома ;)
надявам се вече всичко да е ясно... :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот reaper » Нед Дек 19, 2004 3:14 pm

Вече съм спокоен. :)
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Чет Сеп 29, 2005 10:32 pm

http://mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9387
бихте ли изтрили вичко без първият пост
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Harka » Чет Сеп 29, 2005 10:53 pm

[quote="axelmax"]

http://mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9387
бихте ли изтрили вичко без първият пост
[/quote]

Готово. :thumbu:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пет Сеп 30, 2005 9:55 am

:agree:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот mravcho » Сря Юли 12, 2006 10:25 am

zdr. iskam da se opla4a ot @assgiver koito mi spami nqkolko temi s obqsnenieto 4e az sam spamil mnogo temi.ili po to4no temata na @boian za vilka
eto linkoveto ako moje ne6to da se napravi po vaprosa 6e sam mnogo blagodaren
http://mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15203

http://mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15202

eto 10x predvaritelno!!!!!!!:beer::beer::beer:
mravcho
 
Мнения: 416
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Юли 12, 2006 1:22 pm

Прочистих ти темите.
assgiver, ene, ако обичате, не ми създавайте излишна работа. Щом смятате, че нещо е боклук, не го купувайте! Не е нужно да занимавате останалите с това. Още повече, че правилата на пазара забраняват подобно поведение. mravcho, твоите коментари в темата на Боян също са недопустими.

[b]Изобщо, вземете прочетете пак правилата на пазара и престанете да се месите в чужди теми, освен ако не сте заинтересовани като продавачи или купувачи!Отнася се за всички.[/b]
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот mravcho » Сря Юли 12, 2006 1:28 pm

da znam admin sorry nali na boqn.i 10x 4e pro4isti temata 4e q bqxme obarnali na 4at:D:D


nazdrave :beer::beer::beer:
mravcho
 
Мнения: 416
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mravcho » Вто Дек 12, 2006 9:40 pm

ako moga da pomolq da se iztriq spam4etata ot temata mi 4e nz kvo se e slu4ilo s ramka i 4e bila pukana eto link
http://mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19195

10x predvaritelno i sorka za kirilicata ama sam s nov windows i trqbva da si namerq pka kirilizator
mravcho
 
Мнения: 416
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Albinosko » Вто Дек 12, 2006 10:27 pm

Не че злорадствам, но ако си я купил от този човек от който си мисля че си я, повярвай ми, няма какво да се трие... Всичко си е така, може би "добросъвестният продавач" ти е спестил туй онуй... Но се извинявам ако не са така нещата около покупката. :peace:
Ако не успееш от първия път, явно не си Чък Норис...
Аватар
Albinosko
 
Мнения: 1260
Рейтинг: 1764
Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 12:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Съб Фев 09, 2008 6:38 pm

Абе НЯМА ЛИ НЯКОЙ МОДЕРАТОР ЗА ПАЗАР БЕ ?! :(!: :(!: :(!:

Ако няма такъв - може да ме включите мен :(!: :bigeyes: :dunno:

Баси на всяка странциа в раздел ПАЗАР или по 3-4 обяви които седят от 2-3 седмици с надписи : DELETE, PRODADENO,iZTIJTE Q, NEVALIDNA,SOLD и куп подобни простотии.... Писнa ми баси... Вече пускам по инеря некви "оферти" на таквиа хора и те виакт - не видя ли че пише че е "DELETE, PRODADENO,iZTIJTE Q, NEVALIDNA,SOLD"...

АКО толкова на никой не му се заниамва - направете ме мен модератор на Пазар защото ми пинса или отключете шибаната тема:

http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2068

И да" Ви помагаме"...

:(!: :(!: :(!:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот MorTh » Съб Юли 05, 2008 1:11 am

Някои ще забрани ли най-накрая да се пише по-този начин:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=39452
Ами не че нещо, ама не искам всеки път да си вадя очите, само защото някои тъп келеш е решил да се прави на оригинален....
This is not dead,
which can eternal lie,
and whit a strange aeon's
even Death may Die.
MorTh
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1127
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 3:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот THEZOGGO » Съб Юли 05, 2008 9:45 am

Копираш буквичките, отваряш един notepad, даваш десен бутон на мишката след това Paste и проблема ти е решен. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот MorTh » Съб Юли 05, 2008 5:08 pm

THEZOGGO написа:Копираш буквичките, отваряш един notepad, даваш десен бутон на мишката след това Paste и проблема ти е решен. :)

Да знам, просто като видя такива лайна, продавача може да забрави за обявата си....
This is not dead,
which can eternal lie,
and whit a strange aeon's
even Death may Die.
MorTh
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1127
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 3:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот THEZOGGO » Съб Юли 05, 2008 9:39 pm

Като не си пуска обявата по правилата, ще забрави. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Мнениеот brotalen55 » Нед Юли 13, 2008 1:17 am

MorTh написа:Някои ще забрани ли най-накрая да се пише по-този начин:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=39452
Ами не че нещо, ама не искам всеки път да си вадя очите, само защото някои тъп келеш е решил да се прави на оригинален....

:agree: по добре да се трият тези обяви в който НЕ пиши на латиница
bikera meeeeeeeee
Аватар
brotalen55
 
Мнения: 53
Рейтинг: 849
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 11:00 pm
Местоположение: eeeeeeeeeeeeeeee

Защо няма търсачка.

Мнениеот basejn » Вто Сеп 16, 2008 2:56 pm

Единт от глаwните ви проблеми е отсъствието на търсачка която ще спести много време и нерви на хората които ползвате сайта и особено пазара.Предлагам да се направи търсачка с възмоvност за сортитране и категоризиране на всеки артикул !
Последна промяна basejn на Нед Яну 25, 2009 6:36 pm, променена общо 2 пъти
basejn
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1112
Регистриран на: Съб Май 17, 2008 2:55 pm

Мнениеот TeDo_BaPHa » Вто Сеп 16, 2008 3:01 pm

A TOВА какво Е??? ;)
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот pibsi » Вто Сеп 16, 2008 3:03 pm

Ти Кьорав ли си бе ????? Къф е ония бутон с лупата най отгоре :confused: :confused: :confused: :confused:
Едит : изпревариха ме :V: :V:
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Re: Защо няма търсачка.

Мнениеот PtD » Вто Сеп 16, 2008 4:21 pm

basejn написа:Единт от глажните ви проблеми е отсъствието на търсачка която ще спести много време и нерви на хората които ползвате сайта и особено пазара.Предлагам да се направи търсачка с възмойност за сортитране и категоризиране на всеки артикул !



Предлагам да се възложи на уважаемият basejn изработката на търсачка с възмойност за сортитране и категоризиране на всеки артикул. Срок за изпълнение един месец.

Очакваме резултати.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Защо няма търсачка.

Мнениеот bikerider » Вто Сеп 16, 2008 8:33 pm

PtD написа:сортитране


Тва ще види зор докато го spec-не :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

hh

Мнениеот basejn » Нед Яну 25, 2009 6:35 pm

Aз друго имах предвид. Tо има търсачка но е обикновената търсачка на PhpBB форума . моята идея е целия форум да бъде специализиран за колелета което естествено ще отнeме време и усилия но определено ще спомогне МНОГО за форума...
basejn
 
Мнения: 11
Рейтинг: 1112
Регистриран на: Съб Май 17, 2008 2:55 pm

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Яну 25, 2009 6:40 pm

Защото сега е специализиран за манекени нали :idea:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта