bad fork $$$

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

bad fork $$$

Мнениеот stefanmb » Чет Мар 06, 2008 8:42 pm

ако попаднете на 888vf2 2006 за около 500лв която насича в началото на хода да знаете че пича я взе от мен за 300лв. и не ме кефи мисълта че ще е 200 -300лв напред.лесно се познава - реглажите отдолу са обърнати- ребаунда е на мястото на компресията.....Това не е никоя от тези които се продават в момента в Пазара просто разбрах че я е предлагал за 500 на един човек които ми каза...
stefanmb
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1152
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Мар 06, 2008 8:50 pm

Да си мислил като му я продаваш, нямаш право да му определяш цената на която той ще я продаде ;) :beer:

ЕДИТ
Еми разбирам те, но в същоо време излиза все едно някой ако иска да я купи да каже:
Еми добре де ма ти си я зел ся за 3 пъти по-малко(примерно ;))
Последна промяна TeDo_BaPHa на Чет Мар 06, 2008 9:04 pm, променена общо 1 път
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот stefanmb » Чет Мар 06, 2008 8:53 pm

ми ако иска някои и 1000лв. да му даде :beer: аз казвам за ? аз съм му я дал
stefanmb
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1152
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот InverT_BikeR » Чет Мар 06, 2008 9:28 pm

Виж сега много добре познавам човека и на всеки който предлага вилката обяснява цялата и история ;), така че не се пени толко, защото ти когато си му я продавал не си му казал за проблема и той е в пълното си право да си иска част от парите :nono: . И д**ба тъпата логика като ти си прецакан и той трябва да е прецакан :(!: . Плюс това той се отказа да я продава ;)

Lest3r написа:Хах и мен ме прецакаха с една вилка която е распиляна отвсякаде и хич не работи, така че по добре не купуваите нищо от Meraklii4o защото ще бъдете прецакани ;)

Да... а мераклийчо е бил прецакан от друг човек и както казах
мен написа:И д**ба тъпата логика като ти си прецакан и другия трябва да е прецакан :(!: .



Апък Дъ Риал Слим Шейди да не се ядосва за вилката защото вътре са смазани някакви фтулки ( мисля че паразитните ;) ) и това е непоправими, смисъл, няма смисъл да се оправя...$$$...
Последна промяна InverT_BikeR на Чет Мар 06, 2008 11:17 pm, променена общо 1 път
Аватар
InverT_BikeR
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1097
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 9:22 pm

Мнениеот Lest3r » Чет Мар 06, 2008 10:56 pm

Хах и мен ме прецакаха с една вилка която е распиляна отвсякаде и хич не работи, така че по добре не купуваите нищо от Meraklii4o защото ще бъдете прецакани ;)
Око за две,зъб за чене...
Lest3r
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1191
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 9:34 pm

Мнениеот Shady™ » Чет Мар 06, 2008 11:01 pm

Daaa за 300лв 888 2006... Баси да го беше дал на мен....Щях да ти дам поне 350 :^:

Ти си луд яко си се наебал..
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот GECKO » Чет Мар 06, 2008 11:48 pm

Shady™ написа:...си луд ..


Прочети заглавието ;)
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот YMKASHY » Пет Мар 07, 2008 12:34 am

А :(!: :(!: :(!: ти стефане внимаваи какво говориш че да не ти огъна тая преебана вилка околе вратлето щото почваш да ме нервираш!!! :(!: :(!: :(!:
Аз поисках да ми върнеш парите ти каза,щи дам 300лв и вилката така че си траи че не съм само аз които ти е набрал :angfire:
Стефф дължиш пари това да ти е ясно и не само на мене !!! :nono: :(!: :nono: :angfire:
Аватар
YMKASHY
 
Мнения: 141
Рейтинг: 1113
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 4:56 pm

Мнениеот racer4eto » Пет Мар 07, 2008 12:51 am

За такива НЕКОРЕКТНИ продавачи като тоя , трябва да се знае и да не се купува нищто от него за да няма пострадали !

Поредния измамник !

Ама номера тоя път не е минал ! :)

Збъркал си човека брат ! :P
Gazta do kraq i dushata v raq !
Аватар
racer4eto
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1169
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот racer4eto » Пет Мар 07, 2008 1:03 am

Стефане , като далжиш пари на човека , поне му се издалжи , щото много ти е набрал и не е нужно да се правиш на циганин за тва ! Тои не е балака на които е трябвало да продаваш 888-те и сега ти ще плащаш !
Gazta do kraq i dushata v raq !
Аватар
racer4eto
 
Мнения: 83
Рейтинг: 1169
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:24 pm
Местоположение: София

Мнениеот FACTORY_DH » Пет Мар 07, 2008 1:04 am

Ех Стеф ако знаеш колко хора са ти навити ще се преместиш в бункер и ще се плашиш от сянката си :bowdown: :bowdown: :bowdown: евала продаваш менте части
FACTORY_DH
 

Мнениеот FACTORY_DH » Пет Мар 07, 2008 1:13 am

Все пак не всеки е чел книгата на Марзочи ти можеш да ни разкажеш повече как се сменят машинните втулки :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
FACTORY_DH
 

Мнениеот Slay » Пет Мар 07, 2008 1:15 am

Стефане ако си беше казал още от начало какво и е на вилката сега нямаше да си в такова положение , и си адски несериозен казваш една дата че ще върнеш парите после казваш че неможеш и еди кога си ще можеш като стане време да даваш пак си намираш някво оправдание , не усещаш ли че така напичаш ситуацията повече . Събирай там квото имаш да му даваш още , че кат го знам не ти мисли хубави работи вече

FACTORY_DH написа:Все пак не всеки е чел книгата на Марзочи ти можеш да ни разкажеш повече как се сменят машинните втулки :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:


Аз знам , като набиеш новите МАШИННИ (който не са за вилки попринцип , даже не са марзочи ) върху старите без да ги вадиш (старите)
Аватар
Slay
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 11:17 pm
Местоположение: Sofia , Bulgaria

Мнениеот Pupinator » Пет Мар 07, 2008 8:29 am

Slay написа:
FACTORY_DH написа:Все пак не всеки е чел книгата на Марзочи ти можеш да ни разкажеш повече как се сменят машинните втулки :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:


Аз знам , като набиеш новите МАШИННИ (който не са за вилки попринцип , даже не са марзочи ) върху старите без да ги вадиш (старите)


За подобни "модификации" не съм чувал от години ... Къде са сега Робота и Боко да видят какво правят техните последователи

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ох... Трогнат съм...

Pupinator OUT :combust:
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот stefanmb » Пет Мар 07, 2008 7:19 pm

не е като да не съм му върнал 300кинта а се съмнявам че некои от вас ще даде повече при положение че я е взел вече за 300 А пък от кога на втулките на МЗ. им викате машинни?!
stefanmb
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1152
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот sando g » Пет Мар 07, 2008 7:24 pm

stefanmb написа:не е като да не съм му върнал 300кинта а се съмнявам че некои от вас ще даде повече при положение че я е взел вече за 300 А пък от кога на втулките на МЗ. им викате машинни?!

Човек , спри да пишеш и по-добре се скрий за да не се налага да те покриват други хора! :(!:
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec

Мнениеот Slay » Пет Мар 07, 2008 9:48 pm

е е като да не съм му върнал 300кинта а се съмнявам че некои от вас ще даде повече при положение че я е взел вече за 300 А пък от кога на втулките на МЗ. им викате машинни?


Абе ти не разбра ли че всеки има право да продава нещо за колкото си иска , може и за 10лв да я е взел и да я продаде за 1000 това си е негов проблем , а относно фтулките ти сам си казал на Иван че си сложил машинни . И земи послушай какво ти е написал @sando g
Аватар
Slay
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1206
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 11:17 pm
Местоположение: Sofia , Bulgaria


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта