относно изпращане и получаване на стоката

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

относно изпращане и получаване на стоката

Мнениеот LO6IQ » Пон Юли 31, 2006 10:04 am

Значи-и нтересува ме само едно ... ( запознат съм с условията на фирмите куриер и знам процедурите но искам да попитам нещо друго/итнересува ме дали някой може да даде снимка на една част ,а пък да прати съвсем друга която е развалена,повредена,счупена ...т.е. да те прецака ..на един авер щот са му пратили хард диск а тои бил хипер стар...и бил няколко гигабаита (5,10) а пък в обявата пишело че е 100 гигабаита е чисто нов ии...абе само хубави работи пишело... и т.н.т. аз мога ли да съм сигурен когато например си купувам лапа дали ще ми пратят съштата стока ?... мога ли да отворя пакета с стоката преди да я платя и ако има нещо повредено .. ( нещо нередно ) да не я купувам и да я върнат обратно ??? дали стават фалове по фирмтата Еконт Експрес ?? :?::uhh::eek3:
LO6IQ
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 8:09 pm

Мнениеот ene » Пон Юли 31, 2006 10:17 am

ти сам си отговори!иначе по Еконт НЕ стават гафове(те почти няма къв гаф да направят),гафовете се правят от нечестен продавач и знам,че първо плащаш стоката и след тва гледаш въре кво има,а след като си отворил/разопковал едвали можеш да я върнеш(тук не съм 100% сигурен),но мисля че е така!
DaRe To DrEaM
Аватар
ene
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Май 11, 2005 9:31 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот LO6IQ » Пон Юли 31, 2006 11:12 am

ок мерси ... разбрах значи ква е работата .. някои може да ти прати снимка на рамка HT2- някаква запазена много пък да ти прати по фирмата рамка ram HT1 -дето е 5 пъти пукана на челото и цялата надрана и без боя и после да я блъснеш в земята от ЯД ... дано не стават такива фалове никога ..защото на един авер са му казали че хард диска е 100 ГБ пак са му пратили някаф от правец дето бил раждясал и не ставал за нищо ,,освен за боклука'' и така са прецакал с 120 лева- тоест подарил му парички а оня си седи и са подпира иии... отиди го намери .. игла в 5 каруци сено :dunno:
LO6IQ
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 8:09 pm

Мнениеот Brave » Пон Юли 31, 2006 11:47 am

Какъв само е проблема да намериш изпращача? Имаш му адреса, имаш му имената. В еконт, не приемат пратки с никове или фалшиви IP-та, това не е интернет. Вероятно му имаш и GSM-a... Всичко е въпрос на желание.
Brave
 
Мнения: 819
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 11:54 pm
Местоположение: Bulgaria, София

Мнениеот LO6IQ » Чет Авг 03, 2006 11:58 am

тез от СПИДИ са чесно ебахти некадърните ... вчера ми пратиха от софия рамка и днес трябва да престиге , обаждам се аз и те ми казват ,,неможем да открием пратката'' кажете ми някаф си номер ... даеба гафовете им тъпи и само ЖЕНИ САМО ЖЕНИ ! няма ли един свестен там
LO6IQ
 
Мнения: 189
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 8:09 pm

Мнениеот Ozzie » Чет Авг 03, 2006 4:57 pm

Много псуваш малкия, много псуваш. Първо се научи да си мериш приказките, после недоволствай. Винаги е имало повод да сме недоволно от нещо, ама не викаме наляво- надясно "Да му стана татко".:)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Windstream » Пет Авг 04, 2006 11:39 am

[quote="Ozzie"]

Винаги е имало повод да сме недоволно от нещо, ама не викаме наляво- надясно "Да му стана татко".:)
[/quote]

Ааа, тука бъркаш - интимни отношения с родителско тяло от женски пол съвсем не означава приемане на функциите на такова от мъжки. Или поне практиката това показва, ако си късметлия де ;)
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

econt

Мнениеот nos_222 » Съб Фев 23, 2008 8:30 pm

когато си зимам пратката от еконт първо плащам и слeд това още в офиса си отварям стоката да проверя.
king of the road...
nos_222
 
Мнения: 56
Рейтинг: 953
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 6:38 pm
Местоположение: plovdiv

Re: относно изпращане и получаване на стоката

Мнениеот EmZo » Съб Фев 23, 2008 9:45 pm

LO6IQ написа:запознат съм с условията на фирмите куриер и знам процедурите...


Явно изобщо не си запознат! Именно Еконт дават възможност, изпращача да отбележи на разписката "разрешавам пратката да се прегледа от получателя и да плати наложения платеж само ако приеме стоката ми ". Преди да пускаш глупави теми, можеше да се обадиш до Еконт и да питаш, да не говорим, че скоро темата беше обсъждана във форума.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: относно изпращане и получаване на стоката

Мнениеот did » Нед Фев 24, 2008 1:40 pm

EmZo написа:
LO6IQ написа:запознат съм с условията на фирмите куриер и знам процедурите...


Явно изобщо не си запознат! Именно Еконт дават възможност, изпращача да отбележи на разписката "разрешавам пратката да се прегледа от получателя и да плати наложения платеж само ако приеме стоката ми ". Преди да пускаш глупави теми, можеше да се обадиш до Еконт и да питаш, да не говорим, че скоро темата беше обсъждана във форума.


ъъъ... през 2006 година, когато LO6IQ е писал тая тема, Еконт май не предлагаха такава услуга :D

да живеят къртиците :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: econt

Мнениеот Ozzie » Нед Фев 24, 2008 7:37 pm

nos_222 написа:Когато си вземам пратката от Еконт първо плащам и слeд това още в офиса си отварям стоката да проверя.


И след като си платил какъв е смисъла дали ще си провериш стоката у Вас или в офиса на Еконт? Те са ти взели парите, а ти ако си недоволен от пратката, най- малко на тях може да се жалваш.
Освен ако не са счупили нещо при транспорта, но това вече е съвсем друго.

@did
В случая не EmZo е къртицата. ;)
Иначе за другото си прав.
:agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот kotka12 » Пон Фев 25, 2008 10:12 am

@Ozzie
не си разбрал точно
услугата, която предлага Еконт
позволява на получателя
на наложения платеж да отвори стоката
и ТОГАВА да реши дали да плати или не
:beer:
The best-laid schemes o' mice an' men gang aft a-gley

http://s2.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=54478
Аватар
kotka12
 
Мнения: 3462
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 8:02 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Ozzie » Пон Фев 25, 2008 1:59 pm

Прекрасно съм разбрал какво каза nos_222
Опитай и ти, въпреки, че му липсват препинателните знаци.
:agree:
А онази услуга
"разрешавам пратката да се прегледа от получателя и да плати наложения платеж само ако приеме стоката ми"

ми е известна от поне два месеца преди да бъде пусната онази тема във форума.
;)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта