Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот Teodor40 » Пет Фев 22, 2013 3:21 pm

Някой от администраторите системно трие мои обяви. Смятам, че ги пиша според правилата на форума и давам достатъчна информация за продаваните компоненти. Ако им няма нищо например, какви подробности да си измислям за да разтягам локуми!
Айде стегнете се малко!
На някой явно не съм симпатичен, защото форума е пълен с обяви, които не отговарят на изискванията! Тоя някой да не ми се мишкари, а като има нещо лично против мен, да има доблестта да ми го каже!
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот Sasho_snegorina » Пет Фев 22, 2013 3:23 pm

Над 5 обяви ли имаш?
Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
Аватар
Sasho_snegorina
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Мар 11, 2007 9:29 pm

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот Teodor40 » Пет Фев 22, 2013 3:26 pm

Знам го това правило. Айде ходи да ми ги броиш сега обявите.
За разлика от други хора, визирам и теб, аз карам, имам 2 колела и непрекъснато ги подобрявам.
Но щом ще издребняваме толкова, в момента имам ЕДНА активна обява в раздела "продава" и една в раздела "купува"
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот breat » Съб Мар 15, 2014 6:33 pm

не си единствен на който се трият обяви , явно е някой анонимен дето ги трие и се крие като Мишка, нито казва защо ги трие нито нищо, а какво му мисля....
breat
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Нед Юли 04, 2010 5:35 pm

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот Ozzie » Съб Мар 15, 2014 11:15 pm

'ми пишете си обявите, като спазвате правилата
Като отделите време да се запознаете с правилата за публикуване на обяви и ги спазвате (както казах), едва ли обява ще бъде изтрита.
А всяко неспазване на някоя от задължителните шест (или седем, според случая) точки при публикуване на обява, означава, че този който е пуснал обявата не си е направил труда да се запознае с правила, а след като не си е направил труда, аз също не бих си правил труда да обяснявам "защо".
И да - не забравяйте 20 дни, след които обявата бива изтрита автоматично от форума.

P.S. Накратко - повредата е във вашия телевизор. Сърдете се на себе си и си мислете каквото си искате.

P.S.P.S. @ breat Минуса е от мен, ако изпитваш съмнения... :beer:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот hanstoyan » Сря Фев 24, 2016 1:51 pm

и на мен ми се затри скоро една обява, няма да я пускам пак тук, въпреки че се продават нещата още ....
hanstoyan
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 9:39 am

Re: Кой комплексар ми трие системно обявите?!!!

Мнениеот Ozzie » Сря Фев 24, 2016 4:59 pm

Обявата трябва да бъде написана като се следва задължителен шаблон, т.е. тя трябва да съдържа:
1. Продавам/Купувам/Заменям ......... (вид на продукта, марка и модел)
2. Коректно и пълно описание и състояние на продукта. Когато има някакви недостатъци или проблеми с продукта, трябва да ги посочите - ако не го направите, това означава, че сте некоректен участник и може да ви бъдат наложени санкции, а носите и юридическа отговорност! В обявите Купувам може да се посочат желаните характеристики на продукта.
3. Местонахождение (населеното място, където се намира продуктът/купувачът).
4. Контакти.
5. Цена. При обявите "Продавам" задължително се посочва конкретна/реална цена в избрана от автора валута. При обяви "Купувам" може да се посочи ориентировъчната цена, която купувачът е готов да плати.
6. Снимки. Публикуването на една или повече реални снимки на продукта в обяви "Продавам" и "заменям" е задължително.
7. Ако предлагате продукт, който не е ваша собственост, това трябва да бъде изрично написано в обявата.
Всички изброени по-горе елементи на обявите са задължителни! При липса на някой от тях обявата ще бъде изтрита!

Следвайте горните точки и вероятно обявите Ви няма да бъдат пращани в коша. :)
Но, обяви от вида (примерно):
Код: Избери целия код
Продавам педали SHIMANO.
(връзка към обявата в друг сайт)

и нищо повече от цитираните горе задължителни елементи, биват и ще бъдат изтривани в момента който бъдат видени. Дали ще бъде предупреден или не автора им за това си е лична преценка на модератора.
:peace:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта