s0ulfly95 успя да измами сина ми

Тук са Правилата на пазара. В този форум можете да отправяте молби, забележки, съобщения и др. подобни до модераторите на Пазара.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5

Модератор: Модератори в пазара

s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот stupido1961 » Вто Юли 03, 2012 7:54 am

Въпросният участник във форума беше пуснал обява за вилка Manitou Stance King Pin, цитирам:

Здравейте момчета продавам горе споменатата вилка в ОТЛИЧНО състояние !!! Без АБСОЛЮТНО никакви драскотини по стеншъните,Ботушите си има нормалните следи (от хвърчащи камъчета НИЩО СЕРИОЗНО) !!! Всичко е ОКЕЙ !!! Освен че долу болт-а на 20ката ос не е оригиналния а друг (върши същата работа/.. ! РАБОТИ ПЕРФЕКТНО !!!!!!!!!!!!!
ЦЕНА : 270лв МНОГО СПЕШНО !!!!!!!!!!!!
SKYPE : s0ulfly.
или ЛС )
ето и линк към кешираната обява в Google:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=bg

Синът ми се свърза с него, вилката беше пратена по ЕКОНТ. Синът ми поради неопитност и бързане не е догледал, че вилката е СЧУПЕНА. Ушите за закрепване на оста 20мм са счупени и в този вид вилката е
неизползваема. Освен има следи от вандалско отваряне, вътре има скъсан уплътнител и тече масло и една от малките пружинки е сменена с грубо парче от пружина за амортисьор, което е скъсало уплътнителя.
Опитахме се да се свържем с него, но по Скайп ни блокира, а на GSM не отговаря. Според бележката на ЕКОНТ, това е Иван Светлинов от Добрич.
Ние се оказахме подходящите балъци, но вие внимавайте! Въпросният човек има регистрации и в Продавалник и други форуми.
stupido1961
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Ное 18, 2011 8:54 am
Местоположение: София

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот animal_ » Вто Юли 03, 2012 8:01 am

Дано успеете да си върнете парите :beer:
Black Hawk Rider
Skype: animal__1
GSM:0899244978 Търсете ме по всяко време.
animal_
 
Мнения: 193
Рейтинг: 910
Регистриран на: Сря Фев 01, 2012 1:20 pm

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот gilb » Вто Юли 03, 2012 10:26 am

В никакъв случай не се отказвайте! Подайте жалба срещу родителите му. Та това си е парична измама и си е подсъдима.
При повечето е достатъчно само да му се обадят с думите "Добър ден аз съм разследващ полицай "еди си кой си" от РДВР "еди си кое" ,става въпрос за една част за велосипед която сте продали наскоро." за да бият отбой,но може и да се наложи да вземете по-сериозни мерки.
:turtle:
Аватар
gilb
 
Мнения: 1041
Рейтинг: 1841
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 8:10 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот msniki » Вто Юли 03, 2012 11:13 am

gilb написа:В никакъв случай не се отказвайте! Подайте жалба срещу родителите му. Та това си е парична измама и си е подсъдима.
При повечето е достатъчно само да му се обадят с думите "Добър ден аз съм разследващ полицай "еди си кой си" от РДВР "еди си кое" ,става въпрос за една част за велосипед която сте продали наскоро." за да бият отбой,но може и да се наложи да вземете по-сериозни мерки.

Е това някой правил ли го е? Че не ми се вярва полицията да се занимава. Особено като знам какво отношение взема към откраднати цели колела.... Не че нещо към Автора.
Надявам се да си върне парите автора. Но просто чрез полиция не ми се вярва. Но все пак успех!
:beer:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот Sheldor » Чет Юли 19, 2012 12:59 pm

Полицията рядко се занимава, но винаги можеш да накараш някой да се обади от друг номер и да му ги наговори тея работи за МВР-то. ;) Правил съм го и поне при мен сработи.
Аватар
Sheldor
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 10:12 pm

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот Scottyteam1 » Съб Юли 21, 2012 10:48 pm

Msniki моля, да на коментираш, защото ОТ ТЕБ ПОЛУЧИХ СЪСИПАНИ ОСМИЦИ С РАЗПРАНИ СЕМЕРИНГИ. Беше ме страх да я карам вилката, която ти хвалеше. Едвам я оправих. Баща ми беше бесен. Ти си безсъвестен човек!!! Сори за :offtopic: просто не се сдържах
CANADA
Аватар
Scottyteam1
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1187
Регистриран на: Чет Юни 10, 2010 11:52 am

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот msniki » Нед Юли 22, 2012 10:48 am

Scottyteam1 написа:Msniki моля, да на коментираш, защото ОТ ТЕБ ПОЛУЧИХ СЪСИПАНИ ОСМИЦИ С РАЗПРАНИ СЕМЕРИНГИ. Беше ме страх да я карам вилката, която ти хвалеше. Едвам я оправих. Баща ми беше бесен. Ти си безсъвестен човек!!! Сори за :offtopic: просто не се сдържах

Добре няма коментрирам... Както кажеш !
Получи ги с голяма разлика с цената каквата се продаваха 2-ра ръка тук и мисля че ти бях казал за състоянието. Не съм я хвалил вилката никога.
Може би си прав на моменти съм безсъвестен човек, но това няма как да се случи и вече си държа на това което съм казал(написал). Не си 1-ят нито последният с които съм работил, и много много рядко се случва някой нещо да не е доволен. Гледам колкото се може всичко да е точно.
Но все пак можеше да се въстанови вилката. Мисля че даже ти пратих линк от къде да вземеш за почти никакви пари част за нея(коя точно не се сещам).
И да съм пропуснал нещо по вилката пак казвам имаше предостатъчна разлика в цената за да си я въвтановиш и караш.
Все пак се Извинявам за недоразумението.
Ако имаш друг коментар на Л.С.(лично съобщение) . Няма смисал да спамим темата на човека.
Сорри за :offtopic:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот axelmax » Нед Авг 05, 2012 1:13 pm

Има си тема за твоя случай!
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот sailman » Сря Авг 22, 2012 11:03 am

Отбележете коментарите на лицето с псевдоним " msniki " в тази тема. На мен реакциите му ми правят неприятно впечатление...
Между другото, в контекста на писаното по-горе по темата, хубаво е да се обърне внимание на начина, по който потърпевшият (KiselotoMliako) е действал (точно тъй трябва!)
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот msniki » Сря Авг 22, 2012 1:37 pm

sailman написа:Отбележете коментарите на лицето с псевдоним " msniki " в тази тема. На мен реакциите му ми правят неприятно впечатление...
Между другото, в контекста на писаното по-горе по темата, хубаво е да се обърне внимание на начина, по който потърпевшият (KiselotoMliako) е действал (точно тъй трябва!)

Добре, добре пиша глупости.... това е ясно. И да реагирам глупово и необмислено.
Ако това се опитваш да докажеш.
Иначе ако беше всичко както намекваш досега щеше да има спецялна тема само за мен....
и това са 2 мнение които съм написал... и вече издребняхте.
Даже ако можеше да се трият мнение бих ги изтрил и без това са безполезни...
:dontknow:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот sergeh » Сря Авг 22, 2012 5:19 pm

При съответното търсене в интернет е възможно да се намери достатъчно информация за него и така да се свържете с родителите му - едва ли знаят и толерират деянията на отрочето си - прилича ми на постъпка на пубер с малко мозък.
Аватар
sergeh
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1880
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 8:59 pm
Местоположение: Пловдив, Местокаране: Хисарско

Re: s0ulfly95 успя да измами сина ми

Мнениеот roling_68 » Нед Окт 07, 2012 4:21 pm

Това е форум в който почти всеки мами и купува части почти на версия чрез изнудване.
Защо просто не сте отишли в някой сервиз да вземете веломеханника ако сте с кола да отидете до еконта да я огледа и да му платите 10-20лв.Аз като взимах рамка от която не разбирам направих подобно нещо...
roling_68
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1125
Регистриран на: Чет Юни 21, 2012 4:39 pm


Назад към За пазара

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта